کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی دورو / فروش عمده انواع روفرشی دورو **@ صادرات روفرشی به عراق

فروش عمده انواع روفرشی دورو **@ صادرات روفرشی به عراق

فروش عمده انواع روفرشی دورو

فروش عمده انواع روفرشی دورو از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌های مختلفی انجام می‌گیرد. روفرشی یکی از کالاهایی است که هم می‌تواند جنبه کاربردی و هم جنبه تزئینی داشته باشد. این کالا باعث افزایش طول عمر فرش شده و دارای مدل‌های مختلفی است. نوع الیاف به‌کاررفته در روفرشی‌ها متفاوت است. ازاین‌رو روفرشی‌ها به مدل‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. روفرشی سنتی، روفرشی کش‌دار و روفرشی دورو برخی از مدل‌های پرفروش بازار محسوب می‌شوند. می‌توان این روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز مختلفی خریداری کرد.

جدیدترین مدل‌های روفرشی دورو

فروش عمده انواع روفرشی دورو | انواع مدل روفرشی دو رو

روفرشی‌های دورو به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که می‌توان از هر دو سمت آن‌ها استفاده کرد. معمولاً طرح و رنگ پشت‌ورو روفرشی‌های دولایه متفاوت است. می‌توان با تغییر دکوراسیون از سمت دیگر روفرشی نیز استفاده کرد. برخی از جدیدترین مدل‌های روفرشی دورو عبارت‌اند از:

  • روفرشی مخمل شانل: روفرشی شانل یکی از انواع روفرشی‌های ضخیم و مستحکم محسوب می‌شود. الیاف به‌کاررفته در این روفرشی مخمل درجه‌یک و مرغوب می‌باشد. روفرشی‌های شانل در طرح‌های سنتی و جدید تولید می‌شوند و می‌توان برای هراندازه فرشی آن را خریداری کرد.
  • روفرشی زرکدار: یکی دیگر از انواع روفرشی‌های دورو روفرشی زرکدار است. این نوع روفرشی نیز جزء مدل‌های مخمل است. در کنار مخمل از نخ زرک نیز در این روفرشی استفاده‌شده است. نخ زرک موجب زیبایی بیشتر روفرشی و براق شدن طرح آن می‌شوند.
  • روفرشی ابریشمی: از دیگر مدل‌های روفرشی دورو؛ مدل ابریشمی است. این نوع روفرشی نسبت به مدل‌های مخمل و زرکدار دارای قیمت بیشتری هستند. روفرشی‌های ابریشمی دارای نرمی و لطافت بالایی است و بیشتر در طرح‌های مدرن تولید می‌شوند.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از طریق مراکز فروش عمده انواع روفرشی دورو خریداری کرد.

صادرات روفرشی با طرح اصیل ایرانی به عراق

فروش عمده انواع روفرشی دورو | صادرات روفرشی ایرانی

نساجی‌ها و تولیدی‌های روفرشی ایرانی مدل‌های جدید و متنوعی از این کالا را روانه بازار می‌کنند. گاهی برای تولید روفرشی از طرح‌های سنتی و اصیل مانند ترمه و بته‌جقه استفاده می‌شود. طرح‌های سنتی روفرشی در بازارهای خارجی نیز از فروش بالایی برخوردارند. ازاین‌رو صادرات روفرشی با طرح اصیل ایرانی به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. می‌توان این کالا را به‌صورت مستقیم از مراکز فروش عمده انواع روفرشی دورو خریداری کرده و به کشورهای همسایه مانند عراق صادر کرد.

فروش عمده انواع روفرشی دورو

فروش عمده انواع روفرشی دورو

پاندا خواب یکی از مراکز فروش عمده انواع روفرشی دورو محسوب می‌شود.
این مجموعه تولیدی مدل‌های متنوعی از روفرشی را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روفرشی‌های پاندا دارای تنوع ابعاد، طرح و رنگ هستند. این مجموعه روفرشی‌ها را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید روفرشی مخمل

بزرگترین کارخانه های تولید روفرشی مخمل | قیمت خرید روفرشی کارخانه

کارخانه تولید روفرشی مخمل با داشتن تیم طراحی خلاق تلاش می کند، تا محصولی مطابق …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده