کالای خواب پاندا
خانه / تشک طبی / قیمت عمده تشک مسافرتی اعلا درجه ۱ از کارخانه | تولیدی تشک مسافرتی

قیمت عمده تشک مسافرتی اعلا درجه ۱ از کارخانه | تولیدی تشک مسافرتی

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه بسیار مناسب بوده و می‌توان این تشک‌ها را در مدل‌های مختلف خریداری کرد. تشک مسافرتی یکی از کالاهای خواب است که موردتوجه بسیاری از افراد می‌باشد. از این تشک برای مسافرت و مهمان استفاده می‌شود. تشک‌های مسافرتی دارای طرح‌ها و مدل‌های مختلفی هستند. وزن و ابعاد تشک‌های مسافرتی باهم متفاوت است. این تشک‌ها در مدل‌های تشک نوزاد، تشک کودک، تشک یک‌نفره و تشک دونفره تولید می‌شوند. می‌توان این تشک‌ها را در مدل‌های متنوع و به‌صورت عمده خریداری کرد.

بهترین مدل تشک مسافرتی اعلا درجه ۱

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه | بهترین مدل تشک مسافرتی

بهترین مدل تشک مسافرتی اعلا درجه ۱را می‌توان از طریق مراکز تولیدی متعدد و بازرگانی‌های واردکننده خریداری کرد. تشک‌های مسافرتی دارای برندهای مختلف خارجی و ایرانی هستند. تشک‌های ایرانی از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و در شهرهای مختلفی مانند تهران و اصفهان تولید می‌شوند. برخی از بهترین مدل تشک مسافرتی اعلا عبارت‌اند از:

  • تشک پشم‌شیشه پارچه فلامنت: تشک پشم‌شیشه پارچه فلامنت یکی از باکیفیت‌ترین نوع تشک‌ها است. این تشک دارای مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ می‌باشد. پارچه فلامنت مرغوب و ضد حساست است. ازاین‌رو تشک‌های فلامنت برای پوست حساسیتی ایجاد نمی‌کند. این تشک‌ها دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره هستند.
  • تشک پنبه‌ای پارچه ستایش: تشک پنبه‌ای نیز یکی دیگر از تشک‌های مسافرتی مرغوب محسوب می‌شود. این تشک به‌عنوان تشک طبی نیز شناخته‌شده است. تشک‌های پنبه‌ای پارچه ستایش دچار رنگ دهی و پرز دهی نمی‌شوند و از درجه کیفی بالایی برخوردارند.
  • تشک نمدی در وزن‌های مختلف: تشک نمدی نیز یکی دیگر از انواع تشک‌های باکیفیت است که به‌عنوان تشک مسافرتی و تشک مهمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. مشخصه اصلی این تشک‌ها گرمادهی مناسب است. این تشک‌ها نیز دارای مدل‌های مختلفی همچون ساده و لبه‌دار بوده و در اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شوند.

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه با توجه به مدل و الیاف تشک متفاوت است.

لیست قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه

تشک‌های مسافرتی جزء کالاهای خواب ارزان‌قیمت محسوب می‌شوند. البته میزان قیمت این تشک‌ها بستگی به عوامل زیر دارد:

  • ابعاد و اندازه تشک
  • نوع شرکت تولیدکننده تشک
  • نوع الیاف و پارچه تشک

برای اطلاع از لیست قیمت تشک مسافرتی از کارخانه می‌توانید با نمایندگی‌های فروش کارخانه‌ها تماس برقرار نموده و از آن‌ها بخواهید شمارا در جریان آخرین قیمت‌ها قرار دهند.

تولیدی تشک مسافرتی مرغوب

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه | تولیدی تشک مسافرتی

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی تشک مسافرتی مرغوب است. این مجموعه تولیدی انواع تشک‌های مسافرتی پنبه‌ای، نمدی و پشم‌شیشه را با بهترین پارچه‌ها و الیاف تولید می‌کند. این تشک‌ها دارای تنوع طرح، اندازه و مدل هستند. می‌توان تشک‌های پاندا را با بهترین قیمت به‌صورت عمده از طریق تماس با واحد فروش خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای (تشک مسافرتی پشم شیشه) ابعاد ۱۹۰*۹۰

تشک آماده یکی از محصولاتی است که در بازار دارای نمونه‌های مختلفی است. این کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده