کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / قیمت انواع پتو مسافرتی ایرانی سه بعدی سبک طرح دار ارزان

قیمت انواع پتو مسافرتی ایرانی سه بعدی سبک طرح دار ارزان

پتو مسافرتی ایرانی را با انواع مدل های متنوع به همراه قیمت های مناسب را در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و … با یک تماس می توانید به صورت عمده خریداری نمایید. جدیدترین پتوهای ایرانی در این سایت در حال فروش می باشد که به منظور توسعه کسب و کار خود در حوزه ملزومات خواب می توانید با ما در تماس باشید.

یکی از سودآورترین حوزه های اقتصادی و تجاری در بازار ایران، مربوط به پتو و دیگر ملزومات خواب می باشد و اگر بتوان برروی فعالیت های صادرات پتو اقدام نمود، این سودآوری نیز با افزایش چشم گیرتری همراه خواهد بود.

با توجه به آمار به دست آمده از سال پیش، شاهد صادرات بیش از دو تن انواع پتو و زیراندازهای مسافرتی بوده ایم و این حجم به نوبه خود، یک فرصت اقتصادی بی نظیر به حساب می آید.

پتو مسافرتی ایرانی

قیمت پتو مسافرتی ایرانی چه تاثیری در حجم صادرات دارد؟

یکی از مزیت های رقابتی پتوهای تولید شده در بازار ایران که به افزایش حجم صادرات آن کمک نموده است مربوط به قیمت های مناسب این محصولات می باشد.

از طرفی با توجه به کم شدن ارزش پول ایران، همین امر نیز سبب شده تا علاقه زیادی میان تاجران بین المللی برای خرید اجناسی همچون پتو مسافرتی ایرانی ایجاد شود.

پتوهای مسافرتی به دلیل سبک و گرم بودن، در موقعیت های متعددی کاربرد دارند و حجم پایین این پتوها نیز به عنوان یکی از دیگر مزیت هایی است که استفاده از آن را در مسافرت ها مناسب می نماید.

آلمان و عراق به عنوان دو کشور اصلی و متقاضی خرید پتوهای ایرانی هستند که در حال حاضر شاهد بیشترین میزان صادرات به این کشور هستیم.

انواع پتو مسافرتی

نحوه سفارش انواع پتو مسافرتی

با توجه به فعالیت های گسترده این سایت در زمینه فروش عمده انواع پتو مسافرتی، پتو تک نفره، پتو دو نفره و همچنین سرویس های خواب متنوع، موقعیت سفارش و همکاری برای تمامی شهرها و همچنین کشورها فراهم شده است.

تیم پاسخگویی گروه پاندا خواب در حال حاضر آماده پاسخگویی به شما مشتریان می باشد.

انواع پتوهای مسافرتی به صورت مستقیم و بدون واسطه قابل فروش عمده می باشند. این پتوهای مسافرتی در طرح های متنوع با توجه به حجم سفارشی شما مشتریان، از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

ارسال سفارشات از طریق باربری و با کمترین هزینه ممکن، انجام می پذیرد که می توانید درخواست های خود را برای بازار داخلی و بین المللی هم اکنون ارائه نمایید.

سفارش انواع پتو مسافرتی

فروش عمده پتو مسافرتی سه بعدی ۳D

پتو مسافرتی سه بعدی جدید که در طرح های متنوع و مختلفی تولید می شود در حال حاضر جذابیت و تقاضای بالایی را در بازار پیدا کرده است. تولید پتو مسافرتی ۳D سه بعدی به طور سفارشی برای شرکت ها و برندها نیز قابل تولید و عرضه می شود. فروش عمده پتو مسافرتی سه بعدی به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق تماس با واحد فروش قابل انجام است.

فروش عمده پتو مسافرتی سه بعدی 3D

صادرات انواع پتو مسافرتی سبک ارزان قیمت طرح دار

صادرات پتو مسافرتی های سبک ارزان قیمت طرح دار چهارخونه و سایر طرح ها ، به کشورهای مختلفی در طول سالیان گذشته انجام شده است. از کشورهای صادراتی هدف اصلی در این زمینه می توان به عراق نام برد. تاجران عراقی سالانه حجم بسیار بالای از حرید پتو مسافرتی سبک ارزان قیمت را به خود اختصاص داده اند. برای اطلاع بیشتر از حجم صادرات پتو مسافرتی سه بعدی و ارزان باید به ظرفیت تولید کارخانه توجه داشت.

صادرات انواع پتو مسافرتی

پتو مسافرتی چهارخونه ارزان قیمت در کارتن ۵۰ تایی

پتو مسافرتی چهارخونه ارزان قیمت که در تولیدی در کارتن های ۵۰ تایی بسته بندی و ارسال می شود جزو ارزان ترین انواع پتو در ایران محسوب می شود. با در نظر گرفتن کیفیت مناسب و تنوع بالا در طرح و رنگ ، پتو مسافرتی چهارخونه ها را می توان گزینه خوبی برای صادرات در نظر گرفت.

پتو مسافرتی چهارخونه ارزان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

کارخانه پتو مسافرتی باران

آدرس کارخانه پتو مسافرتی باران | تیبا | آبتین | مروارید ..

کارخانه پتو مسافرتی باران از تولیدکنندگانی است که در عرصه تولید پتو باران فعالیت می …

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده