کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / قیمت پتو ژله‌ای تیسا | صادرات پتو مسافرتی شادیلون

قیمت پتو ژله‌ای تیسا | صادرات پتو مسافرتی شادیلون

قیمت پتو ژله‌ای تیسا

قیمت پتو ژله‌ای تیسا درنتیجه همکاری با نمایندگی‌های فروش و تولیدی‌های کالای خواب می‌توان جویا شد. پتوهای مسافرتی امروزه جزء کالاهای خواب پرفروش هستند. این پتوها در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. پتوی ژله‌ای یکی از مدل‌های نرم و لطیف پتوی مسافرتی محسوب می‌شود. این پتوها در برندهای مختلف و با ابعاد یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. برند تیسا یکی از بهترین برندهای ایرانی پتو ژله‌ای است. این پتو دارای مدل‌های طرح دار و ساده است و با طیف رنگی وسیعی عرضه می‌شود.

صادرات پتو مسافرتی شادیلون

قیمت پتو ژله‌ای تیسا | صادرات پتو

صادرات پتو مسافرتی شادیلون به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. پتوهای مسافرتی ب علت قیمت مناسبی که دارند از فروش بالایی برخوردارند. می‌توان این پتوها را به کشورهای مختلف نیز صادر کرد. صادرات پتوی مسافرتی به کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان و ارمنستان برخی از مقصدهای صادراتی پتوی مسافرتی محسوب می‌شوند.

صادرات پتوهای مسافرتی توسط بازرگانی‌ها، تولیدی‌ها و شرکت‌های مختلفی انجام می‌گیرد. برخی از بهترین برندهای صادراتی پتوی مسافرتی عبارت‌اند از:

  • پتوی نرمینه: پتوی نرمینه یکی از برندهایی است که دارای چندین سال سابقه بوده و در شهر کاشان فعالیت دارد. پتوهای مسافرتی نرمینه در طرح‌های مختلف مانند سروین و نسیم عرضه می‌شوند.
  • پتوی لاله: پتوی لاله یکی دیگر از برندهای معتبر ایرانی است که در شهر قم فعالیت دارد. پتوهای مسافرتی این برند دارای مدل‌های یک‌نفره و دونفره بوده و با طرح‌های ساده و گل برجسته تولید می‌شوند.
  • پتو شادیلون: برند شادیلون نیز انواع مدل‌های پتو ازجمله پتوی مسافرتی را تولید می‌کند. مجموعه تولیدی شادیلون در شهر مشهد فعالیت دارد. پتو مسافرتی تیسا یکی از مدل‌های این برند محسوب می‌شود. قیمت پتو ژله‌ای تیسا بسیار مناسب بوده و می‌توان ا را در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره صادر کرد.

قیمت پتو ژله‌ای تیسا

قیمت پتو ژله‌ای تیسا

پتوی یک‌نفره تیسا دارای اندازه ۱۵۰ در ۲۲۰ سانتیمتر است وزن این پتو ۱۵۰۰ گرم می‌باشد. پتو دونفره تیسا در ابعاد ۲۰۰ در ۲۲۰ سانتیمتر تولید می‌شود. وزن این پتو ۱۸۰۰ گرم است. میزان قیمت پتو ژله‌ای تیسا با توجه به‌اندازه آن متفاوت است. پتوهای یک‌نفره قیمت کمتری نسبت به مدل‌های دونفره دارند. همچنین خرید عمده این پتوها نسبت به خرید تکی هزینه کمتری در بر خواهد داشت.

خرید عمده و اینترنتی پتو تیسا

قیمت پتو ژله‌ای تیسا | خرید عمده پتو

خرید عمده و اینترنتی پتو تیسا یکی از روش‌های سریع و مطمئن می‌باشد. در خرید اینترنتی امکان دیدن طرح‌ها و رنگ‌های متنوع وجود دارد و واسطه‌های فروش نیز حذف می‌شوند. مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان بزرگ انواع ملزومات خواب است که پتوهای تیسا را نیز به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خرید از پاندا به‌صورت غیرحضوری و اینترنتی نیز فراهم‌شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پتوی لاله مهرگان

لیست قیمت پتوی لاله مهرگان قم | خرید عمده پتو زنبق کارتنی

  لیست قیمت پتوی لاله مهرگان را می‌توان به روش‌های مختلفی همچون تماس با نمایندگی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده