کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی سه‌بعدی / تولیدکنندگان و قیمت روبالشی سه‌بعدی کودک و بزرگسال

تولیدکنندگان و قیمت روبالشی سه‌بعدی کودک و بزرگسال

قیمت روبالشی سه‌بعدی

قیمت روبالشی سه‌بعدی را میتوان درنتیجه تماس با مراکز تولیدی جویا شد. روبالشی‌ها به‌صورت عمده و تکی عرضه می‌شوند. میزان قیمت خرید عمده و خرید تکی متفاوت است. در خرید عمده روبالشی با قیمت مناسب‌تری عرضه می‌شود. ازاین‌رو خرید عمده و مستقیم از تولیدی‌ها به‌صرفه‌تر خواهد بود. در بازار ایران تنوع روبالشی بسیار زیاد است. میتوان این کالا را در انواع طرح‌ها و مدل‌های متنوع خریداری کرد. یکی از روبالشی‌های زیبا و پرفروش مدل سه‌بعدی است. این روبالشی‌ها در اندازه‌ها و جنس‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

روبالشی سه‌بعدی در جنس‌ها و طرح‌های مختلف

قیمت روبالشی سه‌بعدی | انواع روبالشی سه بعدی

روبالشی سه‌بعدی در جنس‌ها و طرح‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. برخی از مدل‌های این نوع روبالشی یک‌لایه و برخی دولایه هستند. به‌طورکلی انواع مدل‌های روبالشی سه‌بعدی عبارت‌اند از:

  • روبالشی مخمل: روبالشی مخمل سه‌بعدی دارای ضخامت و بافت مناسبی است. البته برای تولید روبالشی‌های سه‌بعدی مخمل از چندین نوع مخمل استفاده‌شده و دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. ازاین‌رو روبالشی‌های مخمل در ضخامت‌ها و قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند.
  • روبالشی پنبه‌ای: یکی دیگر از انواع پارچه‌هایی که برای تولید روبالشی سه‌بعدی مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ پارچه پنبه‌ای است. روبالشی‌های پنبه‌ای ضد حساسیت و آلرژی بوده و بیشتر برای کودکان و نوزادان مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • روبالشی پلی‌استر: روبالشی‌های پلی‌استر نیز در انواع مدل‌های ساده، طرح دار و سه‌بعدی تولید می‌شوند. روبالشی پلی‌استر سه‌بعدی دارای کمترین قیمت بوده و کیفیت نسبتاً خوبی نیز برخوردار است.
  • روبالشی کتان: روبالشی کتان سه‌بعدی نیز یکی از مدل‌هایی است که از نخ طبیعی تولیدشده و کاملاً با پوست و مو سازگار می‌باشد. این روبالشی‌ها دارای درجه کیفی خوبی بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

قیمت روبالشی سه‌بعدی با توجه به جنس پارچه آن متفاوت خواهد بود.

لیست قیمت روبالشی سه‌بعدی

قیمت روبالشی سه‌بعدی

لیست قیمت روبالشی سه‌بعدی رابطه مستقیمی با جنس پارچه و اندازه روبالشی دارد. روبالشی‌های در اندازه‌های روبالشی نوزاد و بزرگ‌سال تولید می‌شوند. معمولاً مدل‌های کوچک دارای قیمت کمتری هستند. جنس پارچه روبالشی‌ها نیز بر میزان قیمت این کالا مؤثر است. روبالشی‌های پنبه‌ای و کتان قیمت بیشتری نسبت به مدل مخمل دارند. روبالشی پلی‌استر نیز دارای پایین‌ترین قیمت می‌باشد چراکه از نخ مصنوعی تولیدشده است.

تولیدکننده روبالشی سه‌بعدی ایرانی

قیمت روبالشی سه‌بعدی | تولیدی روبالشی

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدکننده روبالشی سه‌بعدی ایرانی است.
روبالشی‌های پاندا دارای طرح‌های مختلف گل، گیاه، حیوانات و طرح عروسکی هستند. میتوان این روبالشی‌ها را برای هر سن و سلیقه‌ای خریداری کرد. این مجموعه انواع کالای خواب و روبالشی را به‌صورت عمده و با پایین‌ترین قیمت ممکن به فروش می‌رساند. خرید از پاندا به روش اینترنتی نیز فراهم‌شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

قیمت روبالشی سه بعدی

لیست قیمت روبالشی سه بعدی (فروش عمده ای ) ۳d

روبالشی سه بعدی، یکی از جدیدترین محصولاتی است، که امروزه در بازار فروش قابل توجهی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده