کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی خوب | ۶ تکه | PANDA

قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی خوب | ۶ تکه | PANDA

روتختی یکی از کالاهای خوب است که به اشکال گوناگون در فروشگاه‌ها و مراکز مختلف به فروش می‌رسد. این کالا دارای اجزاء مختلفی همچون کاور تشک، لحاف روتختی، روبالشی و… می‌شود. در برخی از سرویس‌ها این اجزاء بیشتر و در برخی کمتر است. بیشتر روتختی‌ها دارای مدل‌های ۴، ۶ و ۸ تکه هستند. لحاف روتختی مهم‌ترین جزء تشکیل‌دهنده سرویس روتختی است. لحاف‌ها دارای انواع مختلفی هستند و از متریال‌های گوناگونی تولید می‌شوند. ویژگی‌ها و قیمت هر لحاف متفاوت است. لحاف پنبه‌دوزی یکی از مدل‌های پرفروش می‌باشد. قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی نسبتاً مناسب است. البته برندهای مختلفی از این روتختی وجود دارد که دارای رنج قیمتی مختلفی هستند.

انواع مدل‌های متنوع روتختی

قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی | انواع مدلهای روتختی

در حالت کلی انواع مدل‌های متنوع روتختی شامل چهار مدل متفاوت است:

  • روتختی کاوری: روتختی کاوری درواقع نوعی ملحفه و کاور است که لحاف با آن پوشانده می‌شود. می‌توان نوع روتختی را از لحاف جدا کرد.
  • روتختی لحاف: در این مدل روتختی یک‌لایه الیاف داخل پارچه دوخته می‌شود و پارچه از الیاف جدا نمی‌گردد. این نوع روتختی خود یک لحاف می‌باشد و نیازی به خرید جداگانه لحاف برای روتختی نمی‌باشد. برخی از مدل‌های روتختی پنبه‌دوزی جزء این روتختی می‌باشند.
  • روتختی چهارفصل: روتختی چهارفصل نیز نوعی کاور و ملحفه است که یک‌لایه پنبه‌دوزی شده در آن قرار دارد. می‌توان این روتختی را به‌صورت جداگانه استفاده کرد و یا در فصل‌های سرد برای پوشش لحاف اصلی مورداستفاده قرار داد.
  • روتختی پیکه: روتختی پیکه برای مناطق گرمسیری مناسب است و از یک ملحفه یا کاور بدون الیاف تشکیل‌شده است.

بنا بر آنچه گفته شد روتختی پنبه‌دوزی هم جزء مدل روتختی لحاف و هم جزء روتختی چهارفصل می‌باشد. قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی بسیار مناسب است.

مشخصات روتختی پنبه‌دوزی ورونیکا

قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی | مشخصات روتختی ورونیکا

برند ورونیکا یکی از برندهای معتبر کالای خواب است که درزمینهٔ تولید روتختی نیز فعالیت دارد. از مشخصات روتختی پنبه‌دوزی ورونیکا می‌توان به لطافت بالا، دارا بودن نخ پنبه و رنگ‌های متنوع اشاره کرد. این روتختی به‌صورت چهل‌تکه تولید می‌شود و برای سبک‌های کلاسیک بسیار مناسب میباشد. قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی ورونیکا ضمن کیفیت بالا مناسب است.

لیست قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی

قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی | لیست قیمت روتختی دونفره

جهت اطلاع کامل از لیست قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین این کالا مراجعه نمایید. چراکه میزان قیمت روتختی‌ها با توجه به برند و تعداد سفارش متفاوت است.

خرید عمده روتختی پنبه‌دوزی

قیمت روتختی دونفره پنبه‌دوزی | خرید عمده روتختی

جهت خرید عمده روتختی پنبه‌دوزی به پاندا خواب مراجعه نمایید. پاندا انواع مدل‌های متنوع و باکیفیت روتختی را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند. جهت دیدن مدل‌های متنوع و ثبت سفارش به سایت پاندا مراجعه کرده و یا با واحد فروش تماس برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: آقای شفیعی
شماره موبایل: 09123176836
دفترمرکزی 02122092992

مطلب پیشنهادی

روتختی سه‌بعدی عروس و داماد

جدیدترین های روتختی سه‌بعدی عروس و داماد ۳D

روتختی یکی از مهم‌ترین وسایل جهیزیه عروس است. این کالا نقش بسیار زیادی در تزئین …

دیدگاهتان را بنویسید