کالای خواب پاندا
خانه / پتو ژله ای / قیمت پتو مسافرتی ساده ژله ای رنگ ثابت در بازار بزرگ تهران

قیمت پتو مسافرتی ساده ژله ای رنگ ثابت در بازار بزرگ تهران

قیمت پتو مسافرتی ساده

قیمت پتو مسافرتی ساده بسیار مناسب بوده و به‌صورت عمده و تکی عرضه می‌شود. میزان قیمت خرید عمده و تکی انواع کالای خواب ازجمله پتوهای مسافرتی متفاوت است. در خرید عمده مقدار هزینه تمام‌شده کالا کاهش می‌یابد. ازاین‌رو بهتر است پتوهای مسافرتی را به‌صورت مستقیم و عمده از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد. پتوهای مسافرتی دارای انواع مختلفی هستند. هر یک از این پتوها از الیاف مختلفی تولیدشده و دارای طرح خاصی هستند. برندهای ایرانی پتوی مسافرتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند. این پتوها را می‌تواند به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

برندهای ایرانی پتوی مسافرتی

قیمت پتو مسافرتی ساده | برندهای ایرانی پتو مسافرتی

کارخانه‌های مختلفی در شهرهای ایرانی کار تولید پتو را انجام می‌دهند. در این کارخانه‌ها از ماشین‌آلات به‌روز و پیشرفته استفاده می‌شود. نوع الیاف به‌کاررفته در این پتوها نیز متفاوت است؛ اما به‌طورکلی برای تولید پتوی مسافرتی از الیاف سبک و کم‌حجم استفاده می‌شود. پلی‌استر یکی از انواع الیافی است که بیشترین استفاده را در تولید پتوهای مسافرتی دارد. البته برخی از برندها برای تولید این پتوها از نخ آکریلیک و مایکرو فایبر نیز استفاده می‌کنند. به‌طورکلی برخی از برندهای ایرانی پتوی مسافرتی عبارت‌اند از:

هر یک از این برندها علاوه بر پتوی مسافرتی انواع مدل‌های پتوی ساده و گل برجسته را نیز تولید می‌کنند. قیمت پتو مسافرتی ساده به نسب سایر پتوها بسیار مناسب‌تر است. می‌تواند این پتوها را در برندهای مختلفی خریداری کرد.

پتو یک‌نفره ژله‌ای با رنگ ثابت

قیمت پتو مسافرتی ساده | پتو ژله ای

پتوی ژله‌ای یکی از انواع مدل‌های پتوی مسافرتی می‌باشد که در بازار نیز از فروش بسیار بالایی برخوردار است. پتوهای ژله‌ای دارای سطحی نرم و لطیف هستند. پتو یک‌نفره ژله‌ای با رنگ ثابت از گرما دهی بالایی برخوردارند و در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. طرح پتوهای ژله‌ای نیز متفاوت است. برخی از مدل‌های این پتو تک‌رنگ بوده و دارای طرح‌های ساده‌ای می‌باشند. مدل‌های دیگری از پتو ژله‌ای وجود دارد که دارای گل‌های برجسته بوده و به‌صورت چندرنگ تولید می‌شوند. میزان قیمت این پتوها متفاوت است. به‌طورکلی قیمت پتو مسافرتی ساده بسیار کمتر از قیمت پتوهای گل برجسته می‌باشد.

قیمت پتو مسافرتی ساده ۵۰۰ گرمی

قیمت پتو مسافرتی ساده

میزان قیمت پتوهای مسافرتی ساده بستگی به عوامل متعددی همچون نوع برند پتو، نوع الیاف به‌کاررفته در پتو و ابعاد آن دارد. برای اطلاع از قیمت پتو مسافرتی ساده ۵۰۰ گرمی می‌توانید با واحد فروش پاندا تماس برقرار نمایید. پاندا یکی از تولیدکنندگان اصلی کالای خواب است. این مجموعه پتوهای مسافرتی را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می‌کند. پاندا تمامی محصولات خود را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پتوی لاله مهرگان

لیست قیمت پتوی لاله مهرگان قم | خرید عمده پتو زنبق کارتنی

  لیست قیمت پتوی لاله مهرگان را می‌توان به روش‌های مختلفی همچون تماس با نمایندگی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده