کالای خواب پاندا
خانه / الیاف پلی استر / بهترین نوع الیاف سالید لباس (پوشاک) | ویژگی های الیاف SOLID + قبول سفارش عمده

بهترین نوع الیاف سالید لباس (پوشاک) | ویژگی های الیاف SOLID + قبول سفارش عمده

الیاف سالید لباس (پوشاک) باعث استحکام بیشتر پارچه یا محصول تولید شده از آن می‌ شود و از لحاظ دوام و پایداری، محصول مورد نظر یا همان پارچه را به بالاترین سطح می رساند.

الیاف سالید لباس (پوشاک)بهترین نوع الیاف سالید

مشخصات بهترین نوع الیاف سالید کمک می کند تا شما بتوانید به راحتی آن ها را خریداری و مورد استفاده قرار دهید، که به طور کلی رنگ آن ها به طور سفید می باشد، که حالت پنبه ای و انعطاف پذیری دارد که می توانید به راحتی آن ها را مورد استفاده قرار دهید. همچنین این الیاف کاملا ضد حساسیت می باشد، که هیچ آسیبی به بدن انسان وارد می کند و شما را از کمردرد نیز در امان دارد که می توانید به راحتی آن را در هنگام خواب مورد استفاده قرار دهید.

خرید الیاف را به شما عزیزان توصیه می‌کنیم زیرا انواع الیاف موجود است، که شما می توانید در تنوع بسیار بالا خریداری کنید، الیاف سالید از کیفیت بسیار عالی برخوردار بوده است و هیچ آسیبی به بدن وارد نمی کند و همچنین اگر شما عزیزان با دیسک کمر و یا دیسک گردن مواجه هستید می توانید به راحتی آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

الیاف سالید لباس (پوشاک)الیاف سالید لباس (پوشاک)

الیاف پلی استر سالید به علت دارا بودن ویژگی ها و مشخصات بسیار بارز، توانسته است، از جایگاه بسیار ویژه در میان شرکت‌ های تولیدی و کارخانه های تولید پارچه قرار گیرد. این الیاف عایق بسیار مناسبی برای گرما نیز هستند زیرا به دلیل داشتن فضاهای توخالی، هوای گرم در درون این الیاف به تله می افتد و به این ترتیب مانع از خروج گرما و حرارت می شوند به این ترتیب می توانند برای تولید لباس های گرم کاربرد زیادی داشته باشد.

برخی از انواع پوشاک و لباس ها باید به گونه ای ساخته شوند، که در شرایط مختلف همچنان خاصیت خود را از دست نداده و جمع نشوند و همچنین شستشوی آن ها موجب غیر قابل استفاده شدن آنها نشود. در بیشتر موارد برای دستیابی به این هدف در کارگاه های نساجی برای تولید لباس ها از الیاف سالید لباس (پوشاک) استفاده می شود.

الیاف سالید لباس (پوشاک)مشخصات و ویژگی های الیاف سالید لباس

از مشخصات و ویژگی های الیاف سالید لباس (پوشاک) می تواند مسئله عدم جذب رطوبت بسیار بالا و همچنین موضوع نرمی و لطافت بیش از حد این نوع از الیاف ها باشد و به همین دلیل است که بسیاری از لباس ها و البسه تولید شده از این الیاف، معمولاً از نرمی و لطافت بسیار بالایی برخوردارند و همچنین این الیاف ها به راحتی رطوبت را به خود جذب نمی کنند و از وزن بسیار سبکی نیز برخوردار هستند، تا محصول نهایی ( لباس ها، ملحفه ها، روتختی ها و… ) تولید شده از این الیاف ها، نیز بتواند سبک وزن باشند.

خرید الیاف سالید را به شما عزیزان توصیه می‌کنیم زیرا این کالا از کیفیت بسیار عالی برخوردار بوده است و هیچ آسیبی به بدن وارد نمی کند. کسانی که در زمینه تولید انواع محصولات از جمله پوشاک با استفاده از الیاف سالید مصنوعی فعالیت دارند، می توانند انواع مختلف این محصول را از طریق این مجموعه تولیدی عرضه کننده آن خریداری نمایند.

الیاف سالید لباس (پوشاک)سفارش الیاف سالید پوشاک

فروش الیاف سالید در رول های با متراژ های مختلف بوده و جهت سفارش الیاف سالید پوشاک می توانید با مسئول فروش این شرکت مستقیماً ارتباط تلفنی برقرار کنید و یا با مراجعه به وب سایت از مشخصات و قیمت الیاف سالید نیز مطلع شوید و سفارش خود را ثبت و اعلام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم الیاف پلی استر ویرجین به بازارهای داخلی و خارجی

الیاف پلی استر ویرجین در گروه الیاف مصنوعی قرار دارد و به الیافی گفته می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده