کالای خواب پاندا
خانه / پتو سروین / نمایندگی پتو نرمینه اصلی NARMINEH کاشان | پتو نرمین الوان و گلدار

نمایندگی پتو نرمینه اصلی NARMINEH کاشان | پتو نرمین الوان و گلدار

نمایندگی پتو نرمینه

نمایندگی پتو نرمینه این کالا را در اندازه‌های متنوع و با رنگ‌بندی کامل در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پتو نرمینه یکی از بهترین برندهای ایرانی پتو است. کارخانه پتو نرمینه از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در شهر کاشان آغاز کرده است. در این مجموعه تولیدی مدل‌های متنوعی از پتو با بهترین کیفیت تولید می‌شوند. برای تولید پتوهای نرمینه از الیاف متنوعی استفاده می‌شود. تمامی این الیاف از مقاومت و دوام بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل طول عمر پتوهای نرمینه زیاد است. می‌توان پتوهای نرمینه را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق نمایندگی‌ها خریداری کرد تا از مقدار هزینه نهایی کاسته شود.

پتو نرمینه با جدیدترین مدل‌ها Narmineh

نمایندگی پتو نرمینه | مدل جدید پتو نرمینه

پتو نرمینه با جدیدترین مدل‌ها Narmineh را می‌توان از طریق نمایندگی پتو نرمینه و سایر مراکز فروش خریداری کرد. پتو نرمینه یکی از پتوهایی است که از تنوع طرح و مدل برخوردار می‌باشد. این پتو در اندازه‌های پتو نوزاد، پتو کودک، پتو یک‌نفره و پتو دونفره تولید می‌شوند. پتوهای نوزاد و کودک نرمینه دارای ابعاد کوچکی هستند. این پتوها در طرح‌های عروسکی و فانتزی تولید می‌شوند. پتوهای یک‌نفره و دونفره نیز دارای انواع مختلفی هستند. برخی از این پتوها سبک و کم‌حجم بوده و به‌عنوان پتوی سفری مورداستفاده قرار می‌گیرد. پتوهای مسافرتی نرمینه معمولاً از الیاف پلی‌استر تولید می‌شوند.

پتوهای یک‌نفره و دونفره دیگری وجود دارد که در منازل مورداستفاده قرار می‌گیرند. این پتوها دارای طرح‌های ساده، گل‌دار و گل برجسته هستند. پتو نرمین و پتو نگین برخی از مدل‌های جدید پتو نرمینه محسوب می‌شوند. این پتوها دارای رنگ‌بندی مختلفی هستند و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. همچنین وزن پتوها نیز باهم تفاوت دارد. پتوهای سنگین معمولاً دارای تراکم بافت بوده و از گرما دهی مناسبی برخوردارند. می‌توان تمامی این مدل پتوها را از طریق نمایندگی‌ها و سایر مراکز فروش پتو نرمینه خریداری کرد.

قیمت پتو نرمینه مسافرتی سروین

نمایندگی پتو نرمینه | قیمت پتو نرمینه

پتو نرمینه مسافرتی جزء پتوهای ارزان‌قیمت این برند محسوب می‌شوند. این پتوها در طرح‌های مختلفی همچون پتو سروین و پتو نسیم تولید می‌شوند. قیمت پتو نرمینه مسافرتی سروین با توجه به عوامل زیر قابل‌تغییر است:

  • ابعاد و اندازه پتو
  • طرح و مدل پتو
  • نوع الیاف به‌کاررفته در پتو

اگر این پتوها را به‌صورت مستقیم از نمایندگی پتو نرمینه خریداری نمایید با حذف واسطه‌ها از مقدار هزینه‌ها کاسته خواهد شد.

خرید مستقیم از نمایندگی پتو نرمینه

نمایندگی پتو نرمینه | خرید مستقیم از نمایندگی پتو نرمینه

خرید مستقیم از نمایندگی پتو نرمینه سبب اطمینان از کیفیت کالا خواهد شد. پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان کالای خواب و نمایندگی فروش پتوی نرمینه محسوب می‌شود. این مجموعه انواع پتوهای نوزاد، کودک، مسافرتی، ساده و گل برجسته نرمینه را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پتوی لاله مهرگان

لیست قیمت پتوی لاله مهرگان قم | خرید عمده پتو زنبق کارتنی

  لیست قیمت پتوی لاله مهرگان را می‌توان به روش‌های مختلفی همچون تماس با نمایندگی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده