کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / بورس مرکزی آنلاین لحاف و روتختی در تهران

بورس مرکزی آنلاین لحاف و روتختی در تهران

روتختی یکی از اصلی‌ترین کالاهای خواب است که با پوشش دادن مناسب تختخواب از کثیف شدن آن جلوگیری می‌کند. این کالا همچنین نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون اتاق‌خواب دارد. روتختی‌ها دارای طرح‌ها و مدل‌های مختلفی هستند. برخی از مدل‌ها بیشتر جنبه تزئینی دارند و نمی‌توان از آن‌ها به‌طور مداوم استفاده کرد. در تولید روتختی‌ها از جنس پارچه‌های متفاوتی نیز استفاده می‌شود. هر پارچه دارای قیمت و کیفیت مختلفی است. بورس لحاف و روتختی در تهران این کالا را در طرح‌های مختلف به‌صورت عمده و جزئی عرضه می‌کند.

انواع مدل‌های متنوع لحاف روتختی

بورس لحاف و روتختی در تهران | انواع مدلهای لحاف روتختی

سرویس روتختی دارای اجزاء مختلفی همچون روبالشی، روتشکی، لحاف و رو کوسنی است. از مهم‌ترین اجزاء این سرویس لحاف می‌باشد. لحاف‌ها از جنس‌ها و متریال‌های مختلفی و در رنگ‌های متنوع تولید می‌شوند. به‌طورکلی انواع مدل‌های متنوع لحاف روتختی عبارت‌اند از:

  • روتختی کاوری: بیشتر سرویس‌های روتختی ترک دارای کاور هستند. کاور و ملحفه معمولاً بر روی لحاف جداگانه قرار می‌گیرد. این نوع روتختی کم‌حجم و سبک است و شستشوی آن آسان می‌باشد؛ اما باید برای این نوع سرویس روتختی لحاف جداگانه خریداری شود. به همین دلیل خرید این نوع روتختی چندان به‌صرفه نیست.
  • روتختی مخمل پیکه: این نوع روتختی معمولاً از جنس نخی است از ملحفه ضخیم‌تر و از لحاف نازک‌تر است. روتختی پیکه برای مناطق گرمسیری یا فصل‌های گرم سال مناسب می‌باشد.
  • روتختی چهارفصل: این نوع روتختی از لحاف لایه پنبه‌دوزی شده و کاور تشکیل‌شده است. این دو کالا می‌توانند از هم جدا شوند. به همین دلیل می‌توان در تمامی فصول از آن‌ها استفاده کرد.
  • روتختی لحاف: این نوع روتختی یکی از معمول‌ترین و پراستفاده‌ترین نوع لحاف محسوب می‌شود. پارچه و الیاف لحاف به هم دوخته‌شده و از هم جدا نمی‌شود.

می‌توان تمامی این مدل روتختی‌ها را از بورس لحاف و روتختی در تهران خریداری کرد.

عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی

بورس لحاف و روتختی در تهران | قیمت روتختی

قیمت مدل‌های مختلف روتختی باهم متفاوت است. برخی از عوامل مؤثر بر میزان قیمت روتختی عبارت‌اند از:

  • مارک و برند روتختی
  • نوع پارچه و الیاف به‌کاررفته در روتختی
  • تعداد اجزاء سرویس روتختی
  • میزان سفارش
  • روش خرید و… .

اگر روتختی‌ فانتزی ها را به‌صورت مستقیم و عمده از بورس لحاف و روتختی در تهران خریداری نمایید؛ با حذف واسطه‌های فروش از مقدار هزینه‌ها کاسته می‌شود.

مراکز بورس لحاف و روتختی در تهران

مراکز بورس لحاف و روتختی در تهران

یکی از مراکز بورس لحاف و روتختی در تهران بازرگانی پاندا خواب می‌باشد. مجموعه تولیدی پاندا خواب مدل‌های متنوع روتختی ترمه را در طرح‌های زیبا و جدید تولید می‌کند. پاندا کالاهای خود را به‌صورت عمده و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

خرید عمده روتختی

پخش و خرید عمده ۹۵ نوع روتختی دونفره جدید مدل های ۲۰۲۲

روتختی می‌تواند زیبایی اتاق‌خواب و تختخواب را چند برابر کند. انواع روتختی‌های زیبا را می‌توان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده