کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / بهترین قیمت روفرشی سه‌بعدی ۹ متری ۳D مدرن و کلاسیک

بهترین قیمت روفرشی سه‌بعدی ۹ متری ۳D مدرن و کلاسیک

قیمت روفرشی سه‌بعدی 9 متری

قیمت روفرشی سه‌بعدی ۹ متری با توجه به عوامل متعددی قابل‌تغییر است. به‌طورکلی این روفرشی‌ها با قیمت مناسبی در بازار عرضه می‌شوند. امروزه روفرشی به یکی از کالاهای اصلی منازل تبدیل‌شده است. این کالا دارای کاربردهای گسترده‌ای است. اگر فرش کهنه‌شده یا دچار ساییدگی شده باشد می‌توان با استفاده از روفرشی دکوراسیون منزل را با کمترین هزینه نونوار کرد. همچنین روفرشی‌ها برای حفاظت از فرش‌های گران‌قیمت مورداستفاده قرار می‌گیرند. این کالا جنبه تزئینی و زیبایی نیز دارد و موجب بهتر شدن دکوراسیون منازل می‌شود. می‌توان انواع مدل‌های روفرشی را با توجه به نوع دکوراسیون منازل انتخاب کرد.

مدل‌های مدرن و کلاسیک روفرشی

قیمت روفرشی سه‌بعدی 9 متری | انواع مدل روفرشی

روفرشی‌ها به دودسته کلی مدرن و کلاسیک تقسیم‌بندی می‌شوند. روفرشی‌های کلاسیک در وزن سبک و حجم کم تولید می‌شوند. از این روفرشی‌ها می‌توان برای گردش و مسافرت نیز استفاده کرد. روفرشی‌های مدرن دارای طرح‌های جدیدتری بوده و معمولاً دارای وزن بیشتری هستند. روفرشی ترمه، روفرشی زرکدار، روفرشی دورو، روفرشی سیم‌دار، روفرشی ریشه‌دار و روفرشی سه‌بعدی برخی از انواع مدل‌های مدرن و کلاسیک روفرشی محسوب می‌شود.

روفرشی سه‌بعدی از الیاف و نخ‌های مختلفی تولید می‌شود. برخی از مدل‌های این روفرشی از نخ ابریشم و برخی دیگر از مخمل تولیدشده‌اند. همچنین نوع مدل‌های این نوع روفرشی‌ها متفاوت است. این روفرشی‌ها دارای مدل‌های ساده و کش‌دار می‌باشند که می‌توان با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را خریداری کرد. روفرشی‌های سه‌بعدی در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. مدل ۹ متری آن معمولاً دارای فروش بیشتری است. قیمت روفرشی سه‌بعدی ۹ متری بیشتر از مدل‌های ۶ متری و کمتر از مدل‌های ۱۲ متری است.

قیمت روفرشی سه‌بعدی ۹ متری

قیمت روفرشی سه‌بعدی 9 متری

روفرشی‌های سه‌بعدی از بهترین نوع روفرشی‌های موجود در بازار محسوب می‌شوند که از آن برای سبک‌های مدرن استفاده می‌شود. قیمت روفرشی سه‌بعدی ۹ متری با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. برخی از مهم‌ترین این عوامل عبارت‌اند از:

  • نوع برند و نساجی تولیدکننده روفرشی
  • نوع نخ و الیاف به‌کاررفته در روفرشی
  • طرح و رنگ روفرشی
  • تعداد سفارش
  • روش خرید

اگر روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق نساجی‌های تولیدکننده خریداری کنید با حذف واسطه‌ها از مقدار هزینه‌ها کاسته خواهد شد.

خرید عمده و بی‌واسطه روفرشی ۳D

قیمت روفرشی سه‌بعدریی 9 متری | خرید عمده روفرشی

خرید عمده و بی‌واسطه روفرشی ۳D از طریق مراکز تولیدی متعددی می‌تواند انجام گیرد.

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع کالای خواب و روفرشی است.
این مجموعه مفتخر به عرضه جدیدترین مدل‌های روفرشی با بهترین الیاف می‌باشد. روفرشی‌های پاندا در ابعاد و اندازه‌های متفاوت و با طرح‌های متنوعی تولید می‌شوند. خرید از مجموعه پاندا خواب به روش‌های حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

فروش روفرشی کشدار در تهران

فروش عمده روفرشی کشدار ضخیم و نازک ( ۲۰ مدل) در تهران

روفرشی و صنعت آن تبدیل به یک بازار مهم و پرفروش شده است، که هر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده