کالای خواب پاندا
خانه / تشک مهمان / قیمت تشک تک نفره مهمان برای خرید عمده

قیمت تشک تک نفره مهمان برای خرید عمده

قیمت تشک تک نفره مهمان در نتیجه فروش بی واسطه، کمترین مقداری خواهد بود که در اختیار شما قرار می گیرد. خرید عمده تشک در هر شهری، می تواند با یک قیمت مصوب انجام پذیرد اما بسته به این که در کدام شهر هستید و چه حجمی را سفارش داده اید، هزینه های باربری متفاوتی اعمال می شود. در هر صورت، می توانید برای خرید عمده تشک یک نفره و دونفره اصفهان، با ما در تماس باشید.

تشک یک نفره

در تولید و دوخت تشک مسافرتی، امکان استفاده از پارچه پلی استر فلامنت هم وجود دارد که جزو ارزان ترین پارچه های مورد استفاده خواهد بود. سایز تشک تک نفره استاندارد، ۱۸۰*۸۰ سانتیمتر می باشد که این مد تشک یک نفره، می تواند وزن های مختلفی از جمله ۲۴۰۰ گرمی را داشته باشد. الیاف سوزنی هم به منظور پر کردن این مدل تشک، استفاده می شود که سبب شده تا امکان شستشو با دست و لباسشویی، فراهم شود.

تشک مهمان الیافی ایرانی

تشک مهمان الیافی ایرانی

در تولید تشک مهمان ایرانی، از الیاف با درجه های کیفیتی مختلف، استفاده می شود که همین مسئله هم عاملی تاثیر گذار در بحث قیمت تشک خواهد بود.

تشک مهمان با سایز ۱۹۰*۹۰ سانتیمتر، یکی از نمونه تشک هایی است که با استفاده از پروپیلن با وزن سه کیلوگرم و با پارچه پلی استر ایرانی تولید می شود.

این مدل تشک یک نفره با توجه به مشخصاتی که بیان شد، تنها امکان شستشو با دست را دارد و عرضه مستقیم این سایت را می توان به عنوان یک موقعیت ایده آل برای خرید عمده در نظر گرفت.

تشک یک نفره معمولی

قیمت تشک یک نفره معمولی

قیمت تشک یک نفره که با جنس معمولی تولید می شود هم بسته به وزن هایی که دارد، متفاوت خواهد بود.

همواره هستند مشتریانی که به دنبال جنس ارزان قیمت در بازار هستند.

استفاده از پارچه فلامنت، حدف زیپ و کاور و لایه آکاردئون، از جمله مشخصاتی هستند که سبب می شود تا قیمت تمام شده تشک نیز کاهش یابد.

تشک مهمان ارزان

تشک مهمان ارزان در بازار

در بازار کنونی با عرضه مستقیم تشک مهمان، شرایطی را ایجاد نموده ایم تا ارزان ترین مدل تشک های مسافرتی را به دست مشتریان خود برسانیم.

اگر می خواهید تشک خوب و باکیفیتی را خریداری نمایید، محصولات شرکت پاندا خواب برای شما، یک پیشنهاد ویژه خواهد بود چرا که هم از تنوع لازم برخوردار است و هم این که می تواند بر اساس وزن های مد نظر شما، ارائه شود.

قیمت تشک تک نفره مهمان

قیمت تشک تک نفره مهمان برای خرید عمده

قیمت تشک تک نفره مهمان از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در امر خرید عمده این محصول می باشد.

تا کنون از خود پرسیده اید که چگونه می توان به بهترین قیمت برای سفارش تشک، دست یافت؟

فروش مستقیم تشک از کارخانه تولید کننده در این سایت انجام می شود که در نتیجه این امر، توانسته ایم برای شما، بهترین محصولات را ارائه نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: خانم رمضانی
شماره موبایل: 09125808742

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه

قیمت عمده تشک مسافرتی اعلا درجه ۱ از کارخانه | تولیدی تشک مسافرتی

قیمت عمده تشک مسافرتی از کارخانه بسیار مناسب بوده و می‌توان این تشک‌ها را در …

دیدگاهتان را بنویسید