کالای خواب پاندا
خانه / پتو تیبا / قیمت پتو مسافرتی چهارخونه تیبا

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه تیبا

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه را اگر با هزینه های پایین می خواهید، می توانید پتو تیبا را انتخاب نمایید چرا که سبک ترین وزن و ارزان ترین قیمت را در میان محصولات پتو باران، به همراه دارد. اما پتو باران، مروارید، پتو پریا و آبتین هم از دیگر محصولات این شرکت خواهد بود که تمامی آن ها را از طریق این مجموعه می توانید خریداری کنید.

پتو باران

در صورتی که بخواهید پتو مسافرتی خریداری نمایید، پیشنهادات زیادی را می توانیم در اختیار شما قرار دهیم که در این مسیر، فاکتورهای مد نظر شما، تا حد زیادی می تواند تعیین کننده پیشنهاد ما به حساب آید و از جمله این فاکتورها، می توان به قیمت پتو اشاره نمود.

نمایندگی پتوی گلبافت

نمایندگی پتوی گلبافت

پتوی گلبافت از تولید کنندگانی است که به خوبی توانسته نیاز بازار کشور را تشخیص دهد که این کمپانی با توجه به این که پتوهایی برای رده های سنی مختلف را تولید می نماید، در نتیجه توانسته خلاقیت های بیشماری را از خود به نمایش گذارد.

در میان پتوهای مختلف این شرکت، پتوهای نوزادی فانتزی و عروسکی از نمونه هایی است که می تواند مورد تقاضای بیشتری باشد و شرکت پتو گلبافت هم این محصولات را به صورت بدون حساسیت، تولید می نماید.

پتو مسافرتی یزد

عمده فروشی پتو مسافرتی یزد

پتو مسافرتی های تولید شده توسط کارخانه های یزد هم محصول مناسبی تلقی می شوند که در عمده فروشی پتو، بتوان آن ها را انتخاب و عرضه نمود.

برای خرید عمده پتوهای تولید شده توسط کارخانه های یزد، پتو نیلگون، پتو لیلیان، پتو سیمین، پتو لیا بافت از انواع پتوهایی هستند که شما می توانید برای سفارش آن ها اقدام نمایید.

پتو مسافرتی ژله ای

صادرات پتو مسافرتی ژله ای

پتو مسافرتی ژله ای که توسط شرکت هایی همچون نرمینه تولید می شود، با توجه به ظرفیت بالایی که برای تولید آن ها وجود دارد، می تواند بهترین گزینه برای صادرات پتو به بازارهای خارجی باشد.

اما این که چگونه می توان انواع پتو مسافرتی ژله ای را در لیست سفارش عمده قرار داد، سوالی است که در این بخش به خوبی می توانیم به آن پاسخ دهیم و برای سفارش عمده پتو می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه

قیمت پتو مسافرتی چهارخونه تیبا

اگر بخواهید به خرید عمده پتو مسافرتی اقدام نمایید، نمونه کارهای متنوعی را می توانیم در اختیار شما قرار دهیم که از جمله آن ها پتو تیبا با وزن ۴۶۰ گرم می باشد.

این مدل پتوی مسافرتی دارای کارتن های مادر ۵۵ تایی بوده که دارای ۸ تا ۱۲ رنگ کامل بوده و می توانید به سادگی برای سفارش عمده آن ها اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی پلیسه چهارخونه کارتنی

پتو مسافرتی پلیسه چهارخونه( کارتنی ) رنگی (۱۵۰*۲۰۰ ) تک نفره ارزان

پتو مسافرتی پلیسه چهارخونه کارتنی یکی از انواع محصولاتی است که خریداران عمده کالای خواب …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده