کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / سازنده تشک پنبه‌ای سنتی طبی ۶ کیلویی اصفهان | ارسال سراسری

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی طبی ۶ کیلویی اصفهان | ارسال سراسری

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی طبی

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان این کالا را در وزن‌های مختلف تولید و در اختیار فروشگاه‌های سراسر کشور قرار می‌دهد. تشک یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ملزومات خواب است که در دو نوع خوشخواب و زمینی تولید می‌شود. تشک‌های خوشخواب دارای مدل‌های مختلفی هستند و برای تختخواب مورداستفاده قرار می‌گیرند. تشک‌های زمینی نیز دارای انواع مختلفی همچون تشک مسافرتی و تشک مهمان هستند. تشک‌های پنبه‌ای یکی از بهترین نوع تشک‌های زمینی محسوب می‌شوند. این تشک‌ها دارای ابعاد مختلفی هستند و در طرح‌های متنوعی عرضه می‌شوند. می‌توان تشک‌های پنبه‌ای را به‌صورت سفارشی در وزن و ابعاد دلخواه نیز خریداری کرد.

انواع مدل‌های تشک زمینی

تشک پنبه‌ای سنتی

همان‌طور که ذکر شد تشک‌های زمینی دارای انواع مختلفی هستند. این تشک‌ها در وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند. تشک‌های مسافرتی از ۱ تا ۳ کیلوگرم وزن دارند. این تشک‌ها جهت جابه‌جایی راحت‌تر در وزن سبک تولید می‌شوند. تشک‌های مهمان نیز دارای وزن‌های مختلفی هستند برخی از آن‌ها سبک و برخی دارای وزن بیشتری هستند. همچنین تشک‌های زمینی دارای ابعاد یک‌نفره و دونفره می‌باشند. میزان ضخامت تشک‌ها نیز متفاوت است. می‌توان وزن و ضخامت تشک را با توجه به سلیقه خود انتخاب کرد. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های تشک زمینی عبارت‌اند از:

انواع مدل‌های تشک زمینی

  • تشک نمدی: تشک‌های نمدی یکی از انواع تشک‌هایی هستند که از الیاف طبیعی پشم تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای گرمای زیادی بوده و می‌توان در مناطق سردسیری از آن‌ها استفاده کرد. نمد یکی از الیافی است که از کمردرد جلوگیری می‌کند. ازاین‌رو تشک‌های نمدی کارایی تشک‌های طبی را داشته و برای بهبود کمردرد بسیار مفید هستند.
  • تشک پشم‌شیشه: تشک‌های پشم‌شیشه نیز یکی دیگر از انواع تشک‌های زمینی محسوب می‌شوند که معمولاً دارای وزن سبکی هستند. این تشک دارای دو مدل یک‌نفره و دونفره است.
  • تشک پنبه‌ای: تشک پنبه‌ای نیز از الیاف طبیعی تولیدشده و از کمردرد و درد مفاصل جلوگیری می‌کند. این تشک‌ها معمولاً دارای وزن بیشتری هستند. سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان این کالا را در مدل‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌کند.

مشخصات و قیمت تشک پنبه‌ای

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان | مشخصات تشک پنبه ای

دارا بودن بافت مستحکم، رنگ‌بندی زیبا و ماندگاری بالا از مهم‌ترین مشخصات تشک پنبه‌ای محسوب می‌شود. قیمت این تشک‌ها با توجه به وزن و ابعاد تشک متفاوت است. سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان معمولاً قیمت مناسبی برای این کالا در نظر می‌گیرد. جهت اطلاع از مشخصات و قیمت تشک پنبه‌ای می‌توانید با نمایندگی‌های فروش این کالا تماس برقرار نمایید.

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان

اصفهان یکی از تولیدکنندگان اصلی تشک در ایران است. می‌توان تشک‌های پنبه‌ای را به‌صورت مستقیم از سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان خریداری کرده و ازآن‌جهت صادرات نیز استفاده کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

سازنده تشک پنبه‌ای سنتی اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای (تشک مسافرتی پشم شیشه) ابعاد ۱۹۰*۹۰

تشک آماده یکی از محصولاتی است که در بازار دارای نمونه‌های مختلفی است. این کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده