کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / پخش عمده رو بالشتی نوجوان Pillowcase | طرح های جدید روبالشت

پخش عمده رو بالشتی نوجوان Pillowcase | طرح های جدید روبالشت

پخش عمده رو بالشتی نوجوان توسط مراکز تولیدی و بازرگانی‌های متعددی در سطح کشور انجام می‌گیرد. این روبالشی‌ها دارای برندهای مختلف ایرانی و خارجی هستند. روبالشی‌های خارجی در برندهای ترک و ایتالیایی وارد می‌شوند. لازم به ذکر است که برندهای ایرانی تقریباً دارای کیفیت مشابهی بوده و با قیمت مناسب‌تری عرضه می‌شوند. روبالشی‌ها دارای ابعاد مختلفی هستند. برخی از این مدل‌ها برای استفاده بزرگ‌سالان و برخی برای نوجوان و کودک تولید و طراحی می‌شود. نوع طرح و ابعاد روبالشی نوجوان متفاوت است. هرروزه طرح‌های جدید و زیبایی از این روبالشی تولیدشده که سلیقه تمامی مشتریان را در برمی‌گیرد.

انواع طرح‌ها و مدل‌های جدید روبالشی نوجوان (New Models)

پخش عمده رو بالشتی نوجوان | انواع طرحهای روبالشی نوجوان

روبالشی‌های نوجوان معمولاً دارای اندازه کوچک‌تری نسبت به روبالشی‌های بزرگ‌سالان هستند. این نوع دارای جنس‌ها و طرح‌های متنوعی است. برخی از طرح‌ها ساده بوده و برخی دیگر به‌صورت روبالشی چاپ دیجیتال و سه‌بعدی طراحی‌شده‌اند. روبالشی‌های نوجوان به‌صورت طرح‌های جداگانه برای دخترها و پسرها طراحی می‌شوند. معمولاً روبالشی‌های پسرانه شامل طرح‌های فوتبالی و ورزشی است. در طراحی روبالشی‌های نوجوان دخترانه از طرح‌های عروسکی و شاد استفاده می‌شود. همچنین نوع پارچه و مدل روبالشی متفاوت است. برخی از انواع طرح‌ها و مدل‌های روبالشی نوجوان جدید عبارت‌اند از:

  • روبالشی لبه‌دار: این نوع روبالشی دارای دوخت جداگانه در اطراف روبالشی است. این دوخت باعث زیباتر شدن روبالشی می‌شود. روبالشی‌های لبه‌دار دارای مدل‌های مختلفی همچون ساده و چین‌دار هستند.
  • روبالشی طرح ایموجی: از انواع جدید روبالشی که بیشتر برای نوجوان مورداستفاده قرار می‌گیرد، روبالشی طرح ایموجی است. این روبالشی با رنگ‌بندی جذاب و در مدل‌های عروسکی عرضه می‌شود و از فروش بسیار بالایی برخوردار است.
  • روبالشی با طرح سنتی: نمونه دیگری از روبالشی‌ها وجود دارد که دارای طرح‌های چهل‌تکه و ترمه است. از این روبالشی می‌توان برای اتاق‌خواب نوجوان نیز استفاده کرد.

مراکز پخش عمده رو بالشتی نوجوان تمامی مدل‌های ذکرشده را به‌صورت عمده در اختیار فروشگاه‌های سراسر کشور قرار می‌دهند.

مشخصات روبالشی نوجوان مناسب Pillowcase

پخش عمده رو بالشتی نوجوان | مشخصات روبالشی نوجوان

روبالشی‌ها نوجوان دارای برندها و مدل‌های مختلفی هستند. ازاین‌رو ممکن است انتخاب روبالشی مناسب دشوار باشد. دارا بودن ابعاد استاندارد، پارچه مرغوب و دوخت مناسب از مهم‌ترین مشخصات روبالشی نوجوان Pillowcase مناسب است. طرح و مدل روبالشی نیز باید با توجه به جنسیت و سبک اتاق‌خواب انتخاب گردد. اگر روبالشی‌ها را از مراکز پخش عمده رو بالشتی نوجوان خریداری کنید از کیفیت آن مطمئن خواهید شد.

مرکز پخش عمده رو بالشتی نوجوان

پخش عمده رو بالشتی نوجوان

پاندا خواب یکی از تولیدها و مرکز پخش عمده رو بالشتی نوجوان است. روبالشی‌های پاندا بسیار متنوع بوده و از طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی برخوردارند. پاندا روبالشی‌ها با قیم مناسب و کیفیت بالایی عرضه می‌کند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روبالشی فانتزی

قیمت عمده روبالشی فانتزی & سه بعدی | روبالشتی فنتزی مخمل، ترمه، تترون، نخ ….

روبالشی فانتزی یکی از مدل هایی است که به تازگی از طرفداران بسیاری در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده