کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / خرید عمده روبالشی | صادرات روبالشی به عراق | PANDA Pillowcase

خرید عمده روبالشی | صادرات روبالشی به عراق | PANDA Pillowcase

روبالشی یکی از ملزومات خواب زیبا است که در طرح‌ها و نمونه‌های متنوعی تولید می‌شود. این کالا برای بالش‌های مربعی و لوله‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین روبالشی‌ها دارای دو نوع کلی لوله‌ای و مربعی شکل هستند. در تولید روبالشی‌ها از جنس پارچه‌ها و دوخت‌های متفاوتی استفاده می‌شود. شرکت‌های متعددی در شهرهای مختلف ایران کار تولید انواع کالای خواب ازجمله روبالشی را انجام می‌دهند. این شرکت‌ها جهت تولید روبالشی از بهترین دوخت و پارچه‌ها استفاده می‌کنند. به همین دلیل روبالشی‌های ایرانی دچار تغییر رنگ و نخ کشی نمی‌شوند. از روبالشی‌های ایرانی جهت صادرات نیز استفاده می‌گردد. صادرات روبالشی به عراق به‌آسانی و توسط بازرگانی‌های مختلفی امکان‌پذیر است.

انواع مدل‌های زیبای روبالشی ایرانی

صادرات روبالشی به عراق | انواع مدلهای زیبای روبالشی

روبالشی‌های ایرانی دارای مدل‌هایی همچون پاکتی، لبه‌دار و چین‌دار هستند. همچنین جهت تولید این روبالشی‌ها از طرح‌های متنوعی مانند ترمه، فانتزی، سه‌بعدی و… استفاده می‌شود. طرح‌های سنتی و اصیل ایرانی در بازارهای جهانی از تقاضای بالایی برخوردارند. ازاین‌رو بیشتر روبالشی‌های صادراتی دارای طرح‌های سنتی هستند. به‌طورکلی برخی از انواع مدل‌های زیبای روبالشی ایرانی عبارت‌اند از:

  • روبالشی پلی‌استر: روبالشی‌های پلی‌استر از قیمت بسیار خوبی برخوردارند. این روبالشی‌ها در مدل‌های مختلف ساده و بدون طرح، گل‌دار، ترمه و روبالشی سه‌بعدی تولید می‌شوند. روبالشی‌های پلی‌استر قابلیت اتوکشی مناسبی دارند و خیلی کم دچار چروک می‌شوند.
  • روبالشی مخمل: روبالشی‌های مخمل نیز دارای مدل‌های مختلفی است. روبالشی پارامونت، روبالشی آنجل، روبالشی پورشه و روبالشی شانل نیز برخی از انواع مدل‌های روبالشی مخمل هستند. کیفیت و قیمت هر یک از این پارچه‌ها متفاوت است. روبالشی‌های مخمل نیز قابلیت چاپ دیجیتال را دارند.
  • روبالشی پنبه‌ای: روبالشی پنبه‌ای نیز نوعی دیگر از روبالشی‌های باکیفیت ایرانی است که جهت صادرات مورداستفاده قرار می‌گیرند. این نوع روبالشی از نخ پنبه طبیعی تولیدشده و مهم‌ترین ویژگی آن نرمی و لطافت است.

صادرات روبالشی به عراق در تمامی مدل‌های ذکرشده انجام می‌گیرند.

خرید عمده برای صادرات روبالشی به عراق

صادرات روبالشی به عراق

جهت صادرات روبالشی به عراق باید این کالا را به‌صورت عمده از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد. اگر روبالشی به‌صورت مستقیم از تولیدی خریداری شود با قیمت صادراتی عرضه‌شده و شما سود بیشتری را کسب خواهید کرد. روبالشی‌های صادراتی دارای استانداردهای لازم هستند. این روبالشی‌ها معمولاً دارای تنوع طرح و رنگ می‌باشند.

خرید عمده روبالشی باکیفیت صادراتی

صادرات روبالشی به عراق | خرید عمده روبالشی

خرید عمده روبالشی باکیفیت صادراتی از طریق مجموعه تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر است. پاندا یکی از مراکز تولید کالای خواب است که جهت تولید روبالشی‌ها از پارچه‌های درجه‌یک و دوخت محکم استفاده می‌کند. روبالشی‌های پاندا در طرح‌های جذاب و جدید ارائه می‌شوند. جهت دیدن مدل‌های متنوع این نوع روبالشی‌ها می‌توانید به سایت پاندا خواب مراجعه کرده و پس از انتخاب موارد دلخواه سفارش‌های خود را ثبت نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09125277346

مطلب پیشنهادی

روبالشی عمده در تهران

بزرگترین مرجع سفارش خرید روبالشی عمده در تهران

مجموعه تولیدی پاندا با عرضه روبالشی عمده در تهران با قیمت مناسب، می‌توان گفت که …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده