کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / پخش تشک مسافرتی خوب اصفهان

پخش تشک مسافرتی خوب اصفهان

تشک مسافرتی خوب و باکیفیت تولید شده توسط شرکت پاندا خواب، در حال پخش عمده برای کلیه شهرها می باشد. انواع مدل تشک مسافرتی این شرکت در وزن های مختلف، قابلیت تولید را دارد. تولیدی تشک مسافرتی در اصفهان از جمله قطب های اصلی برای سفارش عمده این محصول به حساب می آید.

تشک مهمان

اندازه های استاندارد متعددی برای تولید تشک مهمان و مسافرتی یک نفره، مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله می توان به سایز ۱۸۰*۸۰ سانتیمتر اشاره نمود. وزن تشک مسافرتی هم بسته به الیافی که مورد استفاده قرار می گیرد می تواند وزن ۱۸۰۰، ۲۰۰۰، ۲۵۰۰ و ۳۰۰۰ گرم داشته باشد.

تشک مسافرتی اصفهان

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

در شهر اصفهان، تولیدی پاندا خواب، فعالیت های مربوط به تولید و عرضه تشک مسافرتی را به انجام می رساند که این محصولات، شامل انواع تشک سبک و با قابلیت تا شدگی می باشند و وزن سبک این مدل تشک های ارزان قیمت هم سبب شده تا در موقعیت های متعددی قابلیت استفاده را داشته باشند.

اگر شما بخواهید تشک مسافرتی خوب و باکیفیت ایرانی را خریداری نمایید، تنوع کاملی از تشک های خوب و ارزان قیمت در اختیار شما قرار گرفته است.

تشک ابری ارزان قیمت

تشک ابری ارزان قیمت

تشک ابری هم نمونه دیگری از تشک های مسافرتی موجود در بازار می باشد که ضخامت های متنوعی از ابر، در داخل این محصول، مورد استفاده قرار می گیرد.

از تشک ابری معمولا در خوابگاه ها و مراکز عمومی که به دنبال تشک های ارزان قیمت هستند، استفاده می شود و این محصول هم در درجه های کیفی مختلف، در اختیار مشتریان می باشد.

انواع تشک مسافرتی

صادرات انواع تشک مسافرتی

تشک مسافرتی برای صادرات به کشورهای خارجی هم می تواند گزینه ایده آلی باشد چرا که ظرفیت خوب و قابل توجهی از این محصول، در حال تولید می باشد.

با توجه به موقعیت صادراتی ایجاد شده برای صادرات تشک مسافرتی، شرکت پاندا خواب هم محصولات خوب و متعددی را در این عرصه، ارائه نموده است.

تشک مسافرتی خوب

پخش تشک مسافرتی خوب اصفهان

برای پخش تشک مسافرتی خوب و درجه یک اصفهان در بازار، یک روشی که می تواند بازدهی خوبی هم به همراه داشته باشد مربوط به فروش اینترنتی خواهد بود.

در صورتی که بخواهید خرید عمده تشک مسافرتی ایرانی برای بازار داخلی و یا خارجی را با کمترین قیمت های بازار به انجام رسانید، این امر از طریق سایتی که در آن قرار دارید و راه های ارتباطی این مرکز، امکان پذیر شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای (تشک مسافرتی پشم شیشه) ابعاد ۱۹۰*۹۰

تشک آماده یکی از محصولاتی است که در بازار دارای نمونه‌های مختلفی است. این کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده