کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی بچه‌گانه / خرید جدیدترین (۶۰) مدل‌های روبالشی بچه‌گانه (R12) از تولیدی ( فقط عمده)

خرید جدیدترین (۶۰) مدل‌های روبالشی بچه‌گانه (R12) از تولیدی ( فقط عمده)

روبالشی بچه‌گانه (R12) یکی از انواع روبالشی‌های کوچک و جذاب است که مشتریان زیادی دارد. امروزه طرح و جنس کالای خواب کودکان متفاوت از کالای خواب بزرگ‌سالان است. چراکه روحیه و پوست کودکان حساس‌تر بوده و برای تولید انواع کالای خواب کودکان باید از طرح‌ها و جنس‌های متفاوتی استفاده شود. روبالشی یکی از اقلام خواب است که انتخاب مناسب آن تأثیر مستقیم بر کیفیت خواب و زیبایی اتاق‌خواب خواهد داشت. روبالشی‌های بچه‌گانه با دوخت آراسته و زیبا و طرح‌های جذاب کودکانه انتخاب بسیار مناسبی برای نوزادان و کودکان پسر و دختر شما می‌باشند. می‌توان این روبالشی‌ها را به‌صورت عمده‌ای نیز برای فروشگاه‌ها خریداری کرد و با فروش آن سود خوبی را کسب کرد.

روبالشی بچه‌گانه

رنگ‌های شاد روبالشی مخصوص کودکان

عنصر رنگ یکی از مهم‌ترین عناصر در زیبایی هر اتاق‌خوابی است. برای خرید اقلام خواب کودکان حتماً باید رنگ مناسب و زیبا را خریداری کرد. اکثر افراد رنگ صورتی را برای دختربچه‌ها و رنگ آبی را برای پسربچه‌ها انتخاب می‌کنند.

باید توجه داشت که جسارت انتخاب رنگ‌های متفاوت از معمول آبی و صورتی می‌تواند باعث زیبایی اتاق‌خواب شود. البته نباید از هر رنگی برای اتاق‌خواب استفاده کرد. اتاق‌خواب مکان استراحت و آرامش افراد است و نباید شلوغ و درهم به نظر برسد.

علاوه بر صورتی انتخاب رنگ‌های بنفش، یاسی و سفید می‌تواند برای اتاق دختربچه‌ها مناسب باشد. هیچ اشکالی ندارد در کنار رنگ‌های تک‌رنگ تختخواب و کم از روبالشی‌های طرح فانتزی و عروسکی برای دختربچه‌ها استفاده کرد تا تختخواب جلوه بهتری داشته باشد. روبالشی‌های سیندرلا، آنا و السا و باربی بسیار زیبا و مناسب برای دختربچه‌ها هستند.

برای اتاق پسربچه‌ها نیز علاوه بر رنگ آبی می‌توان از رنگ‌های طوسی، قرمز و مشکی، سبز و… نیز استفاده کرد. روبالشی بچه‌گانه پسرانه نیز در طرح‌های فانتزی بتمن، پسر رئیس، مرد عنکبوتی و … در بازار موجود است. رنگ‌های شاد روبالشی مخصوص کودکان توسط تولیدی‌های ایرانی و خارجی با بهترین پارچه‌ها در بازار عرضه می‌شود که می‌توان برای دختربچه‌ها و پسربچه‌های خود آن را خریداری کرد.

روبالشی بچه‌گانه | رنگ های شاد روبالشی مخصوص کودکان

انواع طرح‌های جذاب روبالشی بچه‌گانه (۶۰) مدل

در بازار شاهد عرضه انواع طرح‌های جذاب روبالشی بچه‌گانه هستیم. تولیدی‌ها برای دوخت روبالشی نوزادان و کودکان از شخصیت‌های کارتونی بیشترین استفاده را می‌کنند. این روبالشی‌ها برای نوزادان و کودکان در هر سنینی قابل‌استفاده است.

طرح‌های سفیدبرفی، باب اسفنجی، بره ناقلا، پلنگ صورتی و تام و جری دارای بیشترین فروش می‌باشند. علاوه بر طرح‌های ذکرشده طرح انواع ماشین و شخصیت‌های ورزشی نیز در بازار موجود است که می‌توان آن را برای پسربچه‌های خود خریداری کرد.

روبالشی بچه‌گانه | انواع طرحهای جذاب روبالشی بچه گانه

استانداردهای لازم روبالشی کودکان (R12)

علاوه بر طرح و رنگ باید در هنگام خرید روبالشی نوزادان و کودکان موارد دیگری را نیز در نظر داشت. برخی از استانداردهای لازم روبالشی کودکان (R12) عبارت‌اند از:

  • پارچه و نخ روبالشی باید کاملاً نرم و راحت باشد تا کودک از خواب‌ زده نشود.
  • نوع دوخت روبالشی باید به‌گونه‌ای باشد که تعویض روبالشی به‌آسانی صورت گیرد.
  • تاروپود و بافت پارچه روبالشی باید جریان هوا را به‌خوبی از خود عبور دهد تا از عرق کردن سر و گردن کودک جلوگیری شود.
  • روبالشی بچه‌گانه باید به‌گونه‌ای باشد که لک و کثیفی آن به‌خوبی آشکار شود تا با شستشوی مداوم آسیبی به پوست کودکان وارد نشود.

روبالشی بچه‌گانه | استانداردهای لازم روبالشی کودکان

انواع دوخت روبالشی نوزادان و کودکان

تولیدی‌ها برای دوخت روبالشی بچه‌گانه  (R12) از شکل‌های مختلفی استفاده می‌کنند. ازاین‌رو می‌توان روبالشی‌ها را برحسب نوع دوخت نیز تقسیم‌بندی کرد. برخی از انواع دوخت روبالشی نوزادان و کودکان عبارت‌اند از:

  • روبالشی زیپ‌دار: در این نوع دوخت سه طرف روبالشی کاملاً دوخته می‌شود و یک‌طرف آن زیپ داخلی گذاشته می‌شود تا بالش در آن جای گیرد. این نوع دوخت بسیار متداول است.
  • روبالشی پاکتی: در این نوع دوخت هر چهار سمت روبالشی کاملاً دوخته می‌شود و قسمت پشتی آن یک درز دارد که یک‌طرف پارچه بلندتر بوده و روی درز قرار می‌گیرد.
  • روبالشی لبه‌دار: روبالشی لبه‌دار می‌تواند لبه‌ای کاملاً ساده و یا یک لبه اضافی و چین‌دار داشته باشد. این نوع روبالشی می‌تواند خود پاکتی و یا زیپ‌دار باشد. روبالشی‌های لبه‌دار ساده بیشتر برای پسربچه‌ها و مدل‌های چین‌دار برای نوزادان و دختربچه‌ها استفاده می‌شود.

روبالشی بچه‌گانه | انواع دوخت روبالشی نوزاد و کودک

خرید جدیدترین مدل‌های روبالشی بچه‌گانه

خرید جدیدترین مدل‌های روبالشی بچه‌گانه را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام دهید.

پاندا روبالشی‌ها را با انواع طرح‌های شخصیت‌های کارتونی و با جنس پارچه‌های نرم و ضد حساسیت عرضه می‌کند.
این روبالشی‌ها از زیبایی دوخت و طول عمر برخوردار بوده و به شکل عمده‌ای در اختیار فروشگاه‌های سراسر کشور نیز قرار می‌گیرند.

روبالشی بچه‌گانه | خرید روبالشی کودک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده