کالای خواب پاندا
خانه / روتختی پسرانه / خرید اینترنتی روتختی مرد عنکبوتی پسرانه

خرید اینترنتی روتختی مرد عنکبوتی پسرانه

خرید اینترنتی روتختی مرد عنکبوتی می تواند برای تمامی مشتریان، امکان پذیر باشد. در میان مدل روتختی های پسرانه شرکت پاندا، طرح های کارتونی و فانتزی متعددی را می توانیم عرضه نماییم که در میان آن ها، بن تن، شرک، مرد عنکبوتی از انواع طرح های پرطرفدار می باشند و خرید خود را در این سایت با راه های ارتباطی که در اختیار شما قرار داده می شود می توانید به انجام رسانید.

روتختی مرد عنکبوتی

طرح های کارتونی زیادی وجود دارد که در چاپ سه بعدی برروی روتختی، مورد استفاده قرار می گیرد که مرد عنکبوتی هم یکی از گزینه های جذاب روتختی پسرانه به حساب می آید. روتختی بامبو یا پارچه نخی گیاهی، توسط شرکت پاندا خواب تولید می شود که این سرویس روتختی تک نفره چهار تکه، به سادگی برای شما عزیزان در این سایت قرار داده شده است.

روتختی یک نفره سه بعدی

تولیدی روتختی یک نفره سه بعدی

روتختی یک نفره سه بعدی که توسط شرکت تولیدی پاندا عرضه می شود، شامل طرح های بیشماری می شود که در میان آن ها، می توان به روتختی یک نفره سه بعدی مرد عنکبوتی مخصوص پسرانه اشاره نمود.

این سرویس روتختی با اندازه بسته بندی ۶۰ * ۵۰ * ۳۰ سانتی متر عرضه می شوند و وزن آن هم ۳۳۲۰ گرم می باشد.

سرویس روتختی سه بعدی چهارتکه

سرویس روتختی سه بعدی چهارتکه

در خصوص ویژگی های قابل بیان در خصوص سرویس روتختی چهار تکه یک نفره سه بعدی، می توان به جنس پارچه این محصول اشاره نمود که از جنس بامبو یا پارچه نخی گیاهی می باشد.

این مدل پارچه ترک به کار رفته در تولید روتختی، دارای رنگ ثابت و بدون پرزدهی می باشد و در نتیجه، می توان انتظار بالاترین طول عمر را از این مدل روتختی داشت.

عرضه مستقیم روتختی ایرانی

عرضه مستقیم روتختی ایرانی

شرکت پاندا خواب به عنوان یکی از مجموعه هایی است که عرضه کننده مستقیم و بی واسطه انواع مدل روتختی در بازار ایران می باشد.

تولیدات روتختی سه بعدی ایرانی، کمک زیادی به این امر نموده است که بتوانیم شاهد کمترین قیمت برای این محصول، به نسبت نمونه های مشابه ترکیه ای باشیم.

هم اکنون نیز تولیداتی که در خصوص روتختی ایرانی ارائه می شود، با مزیت های بیشماری در اختیار شما خریداران، قرار گرفته است.

خرید اینترنتی روتختی مرد عنکبوتی

خرید اینترنتی روتختی مرد عنکبوتی پسرانه

در صورتی که بخواهید به خرید روتختی پسرانه اقدام نمایید، خرید اینترنتی روتختی مرد عنکبوتی به عنوان یکی از بهترین اقداماتی خواهد بود که از سمت شما، امکان انجام آن وجود دارد.

هم اکنون این مدل سرویس روتختی یک نفره پسرانه با چاپ سه بعدی، به همراه بیش از صد مدل روتختی دیگر، در اختیار شما بوده و به سادگی می توانید در میان این طرح ها، مدل مد نظر خود را انتخاب و به سفارش آن اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روتختی بچه‌گانه ارزان‌قیمت

روتختی بچه‌گانه ارزان‌قیمت سه بعدی | روتختی عروسکی ۳PCs تکه

  روتختی بچه‌گانه ارزان‌قیمت یکی از انواع مدل‌های روتختی است که توسط مراکز تولیدی مختلفی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده