کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / فروش عمده پتو شادیلون با مدت فوری | Mashhad Shdilon Nobaft

فروش عمده پتو شادیلون با مدت فوری | Mashhad Shdilon Nobaft

فروش پتو شادیلون فوری

فروش پتو شادیلون فوری از طریق نمایندگی‌های فروش با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌گیرد. پتو شادیلون یکی از بهترین برندهای پتوی ایرانی است که در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود. این پتو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای رنگ‌بندی متنوعی است. پتوهای شادیلون دارای اندازه‌های مختلفی هستند. پتوی کودک و نوجوان شادیلون دارای طرح‌های عروسکی و زیبا می‌باشد. این پتو بسیار نرم و لطیف است. پتوهای یک‌نفره و دونفره شادیلون نیز دارای مدل‌های ساده، گل‌دار و گل برجسته هستند. می‌توان تمامی این پتوها را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

انواع مدل‌های پتوی یک‌نفره شادیلون Mashhad Shadilon Nobaft

فروش پتو شادیلون فوری | پتو شادیلون یکنفره

همان‌طور که گفته شد پتوهای شادیلون دارای ابعاد و اندازه‌های مختلفی هستند. پتوهای یک‌نفره شادیلون Mashhad Shadilon Nobaft دارای فروش بالایی بوده و در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند. برخی از انواع مدل‌های پتوی یک‌نفره شادیلون به ترتیب وزن عبارت‌اند از:

  • پتو طرح پروانه شادیلون: وزن این پتو ۱۸۰۰ گرم است و در اندازه ۱۴۰ در ۲۲۰ سانتیمتر عرضه می‌شود. پتوهای پروانه در کارتن‌های ۱۲ عددی و به‌صورت عمده به فروش می‌رسند.
  • پتو روشا: پتوهای یک‌نفره روشا دارای وزن ۲۲۰۰ گرم هستند. ابعاد این پتو نیز ۱۴۰ در ۲۲۰ سانتیمتر است و کارتن ۹ تایی عرضه می‌شود.
  • پتو پریما: وزن این پتو ۲۳۰۰ گم است و دارای مدل‌های گل‌دار و گل برجسته است. این پتو دارای ابعاد ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر است و در کارتن ۱۲ تایی به فروش می‌رسد.
  • پتو نیکا: پتو نیکا دارای گل‌های برجسته است و در وزن ۲۵۰۰ گرم تولید می‌شود. ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر اندازه این پتو می‌باشد و در کارتن ۱۰ عددی عرضه می‌شود.
  • پتو چیکا: وزن این پتو ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ گرم است. ابعاد پتوی چیکا نیز ۱۶۰ در ۲۲۰ سانتیمتر است. این پتو در کارتن ۹ عددی عرضه می‌شود. می‌توان تمامی پتوها را به‌صورت عمده از مراکز فروش پتو شادیلون فوری خریداری کرد.

فرصت های برای صادرات پتو شادیلون

فروش پتو شادیلون فوری | صادرات پتو شادیلون

پتو شادیلون یکی از پتوهای صادراتی ایرانی نیز محسوب می‌شود. صادرات پتو شادیلون به بیشتر کشورها ازجمله عراق صورت می‌گیرد. می‌توان از طریق نمایندگی‌های فروش پتو شادیلون فوری این کالا را به‌صورت عمده خریداری کرده و آن را به کشورهای مجاور صادر کرد. معمولاً نمایندگی‌ها قیمت مناسبی برای این کالا در نظر می‌گیرند. ازاین‌رو می‌توان با صادرات پتو شادیلون سود خوبی را کسب کرد.

فروش پتو شادیلون فوری به روش غیرحضوری

فروش پتو شادیلون فوری و غیرحضوری

فروش پتو شادیلون فوری به روش غیرحضوری و حضوری از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام می‌گیرد. پاندا تولیدکننده انواع کالای خواب با بهترین کیفیت می‌باشد. این مجموعه انواع طرح‌ها و مدل‌های پتو شادیلون را در ابعاد متنوع و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی تک نفره

پتو مسافرتی تک نفره | قیمت عمده پتو سفری | patoonarm.ir

پتو های مسافرتی هم مانند سایر پتو ها دارای سایز بندی هستند، که هر کدام …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده