کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / مرکز پخش و تولیدی تشک مرغوب ایرانی ۲۰۰*۱۸۰

مرکز پخش و تولیدی تشک مرغوب ایرانی ۲۰۰*۱۸۰

 

تولید تشک مرغوب ایرانی با ابعاد استاندارد ۲۰۰*۱۸۰ و قیمت رقابتی صورت می گیرد. تولیدی تشک استاندارد ایران، بهترین محور برای پخش مستقیم این کالا با کیفیت تضمین شده به شمار می رود.

تولید و پخش تشک استاندارد و مرغوب ایرانی با بهترین شرایط روز توسط مرکز تولیدی عمده در کشور امکان پذیر گردیده است. تولیدی انواع کالا خواب از جمله تشک های مرغوب، می تواند بهترین مرکز برای خرید مستقیم این محصولات نیز به شمار آید.

پخش و تولید تشک عمده مسافرتی

تولید تشک مرغوب ایرانی

پتو های مسافرتی استاندارد در ابعاد خاصی تولید می گردند. وزن معمول پتو های استاندارد که به صورت گسترده در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، وزنی کاملا ویژه می باشد.

این دسته از انواع کالا خواب هم چنین با استفاده از مواد اولیه ای خاص طراحی و تولید می گردد. در نتیجه شرایطی مطلوب برای خریداران فراهم می گردد تا نسبت به ارزیابی کیفیت این نوع از پتو اقدام نمایند.

تشک مرغوب ایرانی در مقایسه با انواع تشک های وارداتی، دارای استاندارد های بالاتری است. چرا که تولیدکنندگان به خوبی از نیاز مصرف کننده داخلی مطلع اند و شرایط تولید در این مسیر ترسیم می گردد.

تولید انواع سایز تشک مسافرتی

تولید انواع سایز تشک مسافرتی

تولید انواع سایز تشک مسافرتی به صورت گسترده در تولیدی برتر تهران آغاز گردیده است. تهران از جمله مراکز اصلی برای فروش انواع تشک به شمار می رود.

از این رو شرایطی مطلوب برای خریداران در این مسیر فراهم گردیده است. تولید و پخش تشک از طریق نمایندگی کالا خواب پاندا، همراه با قیمت هایی رقابتی و فاکتور خرید معتبر خواهد بود.

قیمت فروش عمده تشک آماده

قیمت فروش عمده تشک

قیمت فروش عمده تشک آماده در مرکز تهران چگونه تعیین می گردد ؟

تولید و پخش تشک در یک مرکز تولیدی به شکل گسترده با رعایت استاندارد های تعیین شده، به طور حتم می تواند نتیجه ای ایده آل را به همراه داشته باشد.

تشک های آماده از بهترین گزینه ها برای فروش گسترده در سراسر بازار های کشور به شمار می آیند. استاندارد ۲۰۰*۱۸۰ را باید به عنوان یک ابعاد مناسب در نظر گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای

تشک سفری ارزان قیمت عمده‌ای (تشک مسافرتی پشم شیشه) ابعاد ۱۹۰*۹۰

تشک آماده یکی از محصولاتی است که در بازار دارای نمونه‌های مختلفی است. این کالای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده